management team

Beatrix Ruf
Directeur

 

 

 

Karin van Gilst
Zakelijk directeur
Favoriet object uit collectie online:
Claes Oldenburg: 'Saw (Hard version II), 1971  

 

 

 

Bart van der Heide 
Hoofd Conservatoren & Onderzoek 
b.vanderheide@stedelijk.nl
Favoriet object uit collectie online: 

 

 

 

Vanessa van Baasbank
Bedrijfsjurist/ Directiesecretaris
v.vanbaasbank@stedelijk.nl
Favoriet object uit collectie online: 
Jan Schoonhoven: R 62-16, 1962

 

 

 

Margriet Schavemaker
Manager Educatie, Interpretatie & Publicatie
m.schavemaker@stedelijk.nl
Favoriet object uit collectie online:
Wim T. Schippers: Ruimteschip, 1960

 

 

Karin Sommerer
Manager Marketing & Communicatie
k.sommerer@stedelijk.nl
Favoriet object uit collectie online: 
Wobbe Alkema: 'Zonder titel 0'.

 

 

Christian Taal
Manager Facilities & Veiligheid
c.taal@stedelijk.nl
Favoriet object uit de collectie online:
Dan Flavin: 'Untitled (to Piet Mondrian who lacked green) 2

 

 

Geert Wissink
Manager Projectbureau
g.wissink@stedelijk.nl
Favoriet object uit de collectie online:
Jeff Koons: Ushering in Banality, 1988

 

 

 

Fieke Werner
Hoofd P&O
f.werner@stedelijk.nl
Favoriet object uit de collectie online:
Kazimir Malevich: Wit suprematistisch kruis, 1920

 

 

 

Marc Cincone
Hoofd Development
m.cincone@stedelijk.nl
020 – 5732 852 / 06 - 5784 7760
Favoriet object uit de collectie online:
Wassily Kandinsky: Improvisation 33 (Orient I), 1913